درباره صنایع روشنایی رزمی

صنایع روشنایی رزمی از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع چراغ‌های محوطه‌ای، آلومینیومی، سردری، آویز، چمنی، پارکی، باغی، دیواری، سقفی، سر لوله و … و همینطور انواع لوله، پایه آهنی و آلومینیوم خیابانی با مدیریت ثابت آغاز کرده است.

و از سویی در همان محلی که روزی کار خود را شروع نموده بود، به فعالیت خود ادامه می‌دهد و همواره رضایت شما مشتریان گرامی را سرلوحه کار خود قرار داده است. در سال‌های اخیر نیز اقدام به تولید حباب‌های توپی پلاستیکی (در سایزهای مختلف) با استفاده از جدیدترین دستگاه‌های تزریق پلاستیک کرده است.

 

تولیدات و سابقه کارخانه رزمی

اجرای پروژه‌های بزرگ در زمینه ساخت چراغ‌های محوطه‌ای، جهت اماکن، شهرداری‌ها، پارک‌ها، باغ‌ها و ویلاها تنها بخش کوچکی از فعالیت‌های تولیدی این شرکت است؛ که رزومه درخشانی را برای این واحد تولیدی به ارمغان آورده است.

کافیست در هنگام عبور از خیابان‌ها و اماکن شهر تهران مانند: نهاد ریاست جمهوری، بیت رهبری، میدان امام خمینی، بلوار میرداماد، خیابان شریعتی، پارک شهر، پارک ژوراسیک، ترمینال جنوب و نیز تمامی شهرهای ایران عزیز، نگاهی به اطراف خود بیندازید. تا انواع و اقسام چراغ‌های تولیدی این شرکت را ببینید.

کلیه چراغ‌های تولیدی این شرکت از جنس آلومینیوم، و به روش دایکاست و ریخته گری است. استفاده از سرپیچ‌های سرامیکی، سیم درجه یک و استاندارد و مقاومت در برابر حرارت بالا، از ویژگی‌های محصولات این شرکت است.

کلیه قطعات قبل از رنگ آمیزی جهت دوام بیشتر و جذب بهتر رنگ با استفاده از تکنولوژی نانو شستشو می‌شوند؛ سپس با رنگ‌های پودری الکترو استاتیک که بسیار مقاوم است، رنگ آمیزی می‌شوند. که نهایتا در دمای ۲۸۰ درجه سانتی گراد در دو مرحله پخت می گردند.

همچنین این شرکت با تنوع رنگ بسیار بالا و انواع مختلفی از رنگ‌های جدید مانند: رنگ‌های چروک، چکشی، سمباده‌ای، چرمی و غیره می‌تواند پاسخگوی نیاز هر سلیقه‌ای باشد.

در ساخت و تولید حباب‌های توپی پلاستیکی نیز که از بهترین متریال درجه یک به سفارش این شرکت، از بهترین کمپانی‌ها وارد ایران می‌گردد؛ استفاده می‌شود. در واقع این متریال حاوی uv و آنتی هیستاتیک است. که باعث جلوگیری از تغییر رنگ در مقابل آفتاب و همچنین نشستن گرد و غبار بر روی حباب می‌شود.

صنایع روشنایی رزمی با کادری مجرب و کارآزموده و متخصص آماده خدمت رسانی و همکاری با شهرداری‌ها، نهادها و ارگانهای دولتی و خصوصی می‌باشد.

 

قیمت چراغ محوطه ای آیسان کد 628-p-2

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ۱۴۰۲

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ۱۴۰۲
غرفه صنایع روشنایی رزمی در نمایشگاه